Adventní čas v D21

BETLÉM aneb Komedie o narození má po úspěšné premiéře a přijde k nám Mikuláš!

O první adventní neděli, tedy 28. listopadu jsme uvedli novou vánoční inscenaci BETLÉM aneb Komedie o narození. Měl by to být takový dárek pro vás, naše diváky i pro nás, posilující lék v této nelehké době i připomenutí toho, na čem skutečně záleží… Máte jedinečnou možnost vzít si zpěvníčky, které jsou součástí programu a zazpívat si koledy společně s herci, což – jak doufáme – přispěje ke sváteční atmosféře.
“Každej, kdo můžeš zpívej, kdo nemůžeš, aspoň se dívej!” BETLÉM režíroval náš umělecký šéf Jakub Šmíd a na tuto rodinnou inscenaci srdečně zveme diváky zhruba od 6 let. Kromě dopoledních představení se další reprízy hrají 12., 19. a 22.12.
O PŘEDSTAVENÍ

Na ty nejmenší jsme pomysleli také v souvislosti se svátkem sv. Mikuláše, který spolu s andělem a čertem dorazí k nám na dvůr. Kdy jindy než v neděli 5. prosince od 16:00. Kromě nadílky máme připraveny různé zábavné aktivity a pro rodiče svařák. Vzhledem k tomu, že se jedná o akci venkovní, doporučujeme teplé oblečení a nezapomeňte si, prosím, respirátory.

02. prosinec 2021