MIKULÁŠSKÉ ZASTAVENÍ

I letos přijde do D21 Mikuláš!

V neděli 5.12., kdy se obvykle po zemi prochází nadpozemské bytosti, máme domluvenou speciální schůzku na dvoře před D21. Dorazí Mikuláš, čert a anděl, na chvíli se tu zdrží a rádi se setkají se všemi dětmi, které o to budou mít zájem. Samozřejmě s dodržením aktuálních opatření.

Chcete-li nasát trochu té mikulášské atmosféry, zastavte se venku na dvoře před D21 (jinak Dvoře JUDr. Emila Háchy). Mikuláš tu bude od 16:00 do 17:30. Kromě nadílky budou pro děti připraveny aktivity a úkoly.
Pro rodiče uvaříme svařák a hladovým nabídneme opékání buřtů nad pekelným kotlem.

A co nadílka?

Pokud byste chtěli, aby Mikuláš vašemu dítku předal mikulášský balíček, umíme to zařídit! Stačí, když nám napíšete do pátku 3.12. do 10.00 ráno a my pro vás balíček připravíme. Až dorazíte, u vstupu do dvora si od vás vybereme 150 Kč a můžete pokračovat za Mikulášem, který nadílku předá. Stačí tedy napsat počet kusů, jméno a zbytek vyřešíme na místě. Vstupné je zahrnuto v ceně balíčku.

Pro všechny ostatní děti, které se s Mikulášem přijdou pozdravit, budeme mít připravenou alespoň drobnou sladkost, aby nikdo neodešel s prázdnou. V takovém případě je vstupné 50,- za dítě (dospělí a batolata do 2 let mají vstup zdarma).

Hrají: Mikuláš, čerti a andělé