MIKULÁŠSKÉ ZASTAVENÍ

I letos Mikuláš přijde!

V sobotu 5.12., kdy se obvykle po zemi prochází nadpozemské bytosti, máme domluvenou speciální schůzku na dvoře před D21 – dorazí sem Mikuláš, čert a anděl. Na chvíli se tu zdrží a rádi se setkají se všemi dětmi, které o to budou mít zájem. Samozřejmě s bezpečnými rozestupy a ochrannými pomůckami.

Chcete-li nasát trochu té Mikulášské atmosféry, zastavte se venku na dvoře před D21. Mikuláš tu bude od 16 do 18 hodin.
Počet přítomných budeme pečlivě sledovat a dle potřeby usměrňovat, tak, aby nedocházelo ke zbytečnému shlukování. Pro rodiče bude připraven svařák. :-)
Vstup zdarma.

A co nadílka?

Pokud byste chtěli, aby Mikuláš Vašemu dítku předal mikulášský balíček, umíme to zařídit! Stačí, když nám to napíšete do pátku 4.12. do 8.00 ráno a my pro Vás balíček připravíme. Až pak dorazíte, u vstupu do dvora si od Vás vybereme 100 Kč a vy budete pokračovat za Mikulášem, který nadílku předá. Stačí tedy napsat počet kusů a jméno a zbytek vyřešíme na místě.

Pro všechny ostatní děti, které se s Mikulášem přijdou pozdravit, budeme mít připravenou alespoň drobnou sladkost, aby žádné dítko neodešlo s prázdnou. V takovém případě žádné vstupné neplatíte.

Hrají: Mikuláš, čerti a andělé