OTEVŘENÁ KNIHA DIVADLA D21

Hudebně literární večírek s čtením soutěžních povídek

Kniha v D21 se poprvé otevřela už v roce 2013. Co to znamená? Více než tisícovku povídek, dvě desítky hudebně-literárních večerů a tři knihy vítězných povídek s originální grafikou!

Píšete s vervou, ale jen pro sebe nebo pár známých? Šuplíky přetékají tisíci papíry s texty, váš disk je neustále plný, hlava plodí o sto šest, ale vaše díla nikdy nikdo nečetl?

Zapojte se do soutěže o nejlepší povídku!

Co pro to musíte udělat?
• Pošlete během otevřené výzvy jednu (tu nejlepší) povídku o rozsahu max. 2 normostrany ve formátu .doc – a to do termínu aktuální uzávěrky na email otevrenakniha@divadlod21.cz.
• Vyčkejte do konce výzvy, kdy všechny povídky přečte a zhodnotí odborná porota, která vyhlásí 5 nejlepších povídek. Poté budou všichni autoři obesláni s výsledky.
• Přijďte na Večer Otevřené knihy, poslechněte si díla vašich konkurentů a když uspějete, třeba i to své. Seznamte se s novými lidmi, poslechněte svěží díla začínajících i zkušených autorů z úst herců souboru Divadla D21 nebo autorů. Večer vždy oživí hudební doprovod a program pro všechny zúčastněné.
• Na Večer Otevřené knihy jsou zváni všichni fanoušci, přátelé, rodinní příslušníci autorů, ale i diváci a posluchači, které zajímá současná literární tvorba.
• O nejlepší povídce rozhodne porota složená z diváků i odborníků. Ty nejlepší povídky pak vyjdou v originálně vázané Knize Otevřené knihy.

Aktuálně probíhá jarní výzva pro zasílání povídek, termín uzávěrky je 30. března 2018.
Večer Otevřené knihy pak proběhne 17. dubna 2018 od 19:30.