Dorostenecká Divize Divadla D21 


„Kurz pro každého, kdo chce nasát základy divadelního cítění.“
Nový semestr začne od října 2023 v prostoru Divadla D21. Lektorem je Jan Mrázek, absolvent dramatické výchovy na DAMU, který si občas vezme k ruce herce i další spolupracovníky Divadla D21. Během kurzů zažijete na vlastní kůži hereckou profesi – budete se věnovat hlasu, pohybu, textu či dialogům s partnery. Během druhého semestru si Divize vybere blízké téma či titul a nazkouší společně divadelní inscenaci, kterou na závěr kurzu veřejně odpremiéruje na jevišti před diváky – svými známými, rodiči i náhodnými zvědavci.

Samotný kurz nevyžaduje žádné mimořádné zkušenosti, znalosti ani předpoklady – ideální věk kurzistů je 14–99 let.
Cena je 3200 Kč za semestr (říjen – leden / únor – červen), která kromě kurzovného zahrnuje i volné vstupy na 3 vybraná divadelní představení z repertoáru Divadla D21.
Pro více informací pište na michaela@divadlod21.cz, volejte na 774 482 922 nebo se přijďte podívat a poté se rozhodněte, zda se stanete součástí naší Divize (je možné i v průběhu kurzu).
Informační schůzka a seznamovací hodina proběhne 25. září 2023 od 17 hod. Samotný kurz probíhá každé pondělí v čase 17–19 hod.

PŘIHLÁŠKA