Petr Pochop

Petr Pochop

Co miluju na D21? Název a svobodu.

Kdybych nebyl herec, byl bych: Storno-herec, hlemýžď, hrobník, nebo spisovatel, topič, tramvaják…

Každý divák by měl… chodit do Divadla D21.

Co se mi honí hlavou, než vstoupím na scénu: Záleží na mnoha okolnostech – zda hraju Ferdu, Krogstada, Gullivera, Čuperu nebo Pejska…, zda jsem se vyspal dobře, či nikoliv atp.

Ferda: Do „pr…e“, nestíhám! Já ten zadeček ještě nemám, nasadil jsem si ho obráceně, „ku..a“ počkejte na mě, dělejte něco, je tam díra, já tam ještě nemůžu jít, tykadla uf…dobrý jdeme…
Krogstad: …bože ta než se vykecá….jak to tam bylo v tom textu…triáda: „odhodlávala, uvažovala, pomýšlela…“ Jo dobrý je to tam..klep klep klep…“Vy? Co mi chcete…“
Gulliver: …ta podlaha je ale studená a tvrdá….Už jde? Jak mrtvej? Ty jestli do mě kopneš, tak kopnu já do tebe. Ticho, jo už pije, už to bude, už…:-)
Čupera: „Hlavně aby nepoznali, že jsem nalitej…“
Ovšem důležité je ty postavy neprohodit, to je má noční můra…..
Pejsek: (se Stelou pod peřinou) Stela: Už?
Já: já nevím .
Stela: Jsou nějací tiší.
Já: Padá mi polštářek Chróp ší.
Stela: Drž pořádně tu peřinu…ší
Já: (jo to už vlastně hrajem)

 

Představení

1984, Bakchantky, Berta (od soumraku do úsvitu), Beruščina detektivní kancelář, Bulvár.cz, Bulvární zahájení sezóny, Deset deka Dürrenmatta, Děvčátko s mozkem, Élektrá, Ferda Mravenec - práce všeho druhu, Fimfárum - Až opadá listí z dubu, Fuks, Gould, Gulliverovy cesty, Jak byla vosa Marcelka ráda, že je, Jak se dělá divadlo, Jak se dělá masopust, Kapesní povídky, Kubula a Kuba Kubikula, Kytice, Luisa a Lotka, Macbeth, Malá mořská víla, Masopustní šelmovský kousek, MIKULÁŠ V D21, NOC DIVADEL - Divadlo v jiném světle, Nora - Domeček pro panenky, O Kváskovi, Ortel, Pejsek a Kočička, Pop Art is not dead , Prokletá rodina , Předškolní párty v Riegráči, R.U.R., Racek, Revizor, Ronja, dcera loupežníka , Rozárčina postýlka, Sekáč dědeček, Staré pověsti české, Vánoční koleda, Velký třesk na malé scéně, Velký třesk na Malé scéně - EGON TOBIÁŠ – „Ten kůň nelže“ , Velký třesk na Malé scéně - Jakub Haubert: "Průvodce", Velký třesk na Malé scéně - JAROSLAV RUDIŠ: "Pankáči na Baltu" , Velký třesk na Malé scéně - Magda Frydrych Gregorová: "TEĎ - NAVŽDY", Velký třesk na Malé scéně - Otevřená kniha, Vojcek (projekt Vojcek), Vometáci "POPEPI", Zimní pohádka, Zvířata na toustech (Říše zvířat)